Dziś otwarte: 9:00 - 18:00
umów jazdę testową
umów wizytę serwisową
Warszawa Wola
2020.12.14
Zeroemisyjny salon

W naszym wspólnym interesie jest troska o jakość powietrza, którym oddychamy. W przestrzeni miejskiej przeszło połowa zanieczyszczeń jest emitowana przez ruch drogowy. Każdy z nas w większym lub mniejszym stopniu przyczynia się do tej sytuacji. Z powodu zanieczyszczenia powietrza życie w mieście to statystycznie bierne wypalanie nawet 4 papierosów dziennie.

Teraz dzięki Oxygen, likwidujemy swój ślad pyłowy, bilansując emisję zanieczyszczeń emitowanych przez nasze samochody. Jak to się dzieje? Wspólnie z Oxygen obliczyliśmy emisję pyłów PM, za które odpowiada nasza flota samochodowa, a następnie przy pomocy Miejskich Filtrów Powietrza Oxygen co miesiąc usuwamy tyle zanieczyszczeń PM, ile w tym czasie wyemitują nasze samochody. W ten sposób stajemy się ZEROEMISYJNI i neutralni dla środowiska w zakresie emisji pyłów zawieszonych. Sprzątamy po sobie!

Miejskie Filtry Powietrza Oxygen są w stanie oczyścić prawie milion metrów sześciennych powietrza w ciągu doby, usuwając przy tym przeszło 80% pyłów zawieszonych PM2,5 i PM10. Więcej o tym projekcie: oxygencity.pl

jazda testowa
zapisz się