Dziś otwarte: 9:00 - 15:00
umów jazdę testową
umów wizytę serwisową
Warszawa Wola
2024.07.10
Lexus Warszawa Wola laureatem Kiwami Awards 2024

Po raz kolejny Lexus Polska triumfuje w prestiżowym konkursie Kiwami Awards, w którym nagradzane są najlepsze europejskie salony Lexusa. W tegorocznej edycji laur zwycięstwa otrzymał salon Warszawa Wola.

W tym roku 17 dilerów wyróżniono za osiągnięcia biznesowe oraz niezwykle wysoki poziom obsługi klienta - zgodnie z Omotenashi, japońską filozofią gościnności, która opiera się na traktowaniu klienta jak gościa we własnym domu.

To ekscytujący czas dla naszych dealerów. Pracujemy z nimi nad programem nowych zelektryfikowanych modeli, które wyróżniać ma maksymalny poziom cyfryzacji. Jednocześnie utrzymujemy nasze podejście skoncentrowane na człowieku, przez co zapewniamy naszym klientom wyjątkowe doznania, niezależnie od tego, czy odwiedzają nasze centra osobiście, czy za pośrednictwem kanałów cyfrowych - wyjaśnia Pascal Ruch, wiceprezes Toyota Motor Europe ds. marki Lexus. - Moje gratulacje kieruję do tegorocznych zwycięzców, z których wszyscy osiągnęli wyjątkowy poziom wyników biznesowych i usług - dodaje.

Nagrody Kiwami (“wybitna doskonałość") zostały wprowadzone w 2016 roku. Tegoroczna edycja wyłoniła aż 340 oficjalnych salonów Lexusa w całej Europie, które kwalifikowały się do wzięcia udziału w konkursie. Nagrody wręczano podczas czterodniowego spotkania odbywającego się w Norwegii w dniach 28.06.2024 - 1.07.2024 r.

 

jazda testowa
zapisz się